Svenska
Hrvatski

NK Croatia Malmö 1962

HD Velebit - NK Croatia |3-4|

Obje muške seniorske ekipe ušle su u utakmicu pune samopouzdanja. HD Velebit iz Göteborga, koji se uspio plasirati u treću ligu i NK Croatia Malmö, neporaženi u prethodnih 10 utakmica, sa devet pobjeda i jednim remijem. Nakon samo desetak minuta igre, udarac iz kuta, gdje se najbolje se snašao Roko Miočić i pogotkom glavom doveo HD Velebit u vodstvo. Prije kraja prvog poluvremena Daniel Nrdeca izjednačuje, a Rocco Tadić dovodi Croatiu u vodstvo. Flamour Sekiraca povećava ubrzo na 3:1.

Nakon pauze Velebit smanjuje, a zatim i izjednačuje na 3:3. Izgledalo je kao da će to ostati konačan rezultat, međutim u zadnjim sekundama utakmice Rocco Tadić uspijeva predriblati golmana Velebita izvan kaznenog prostora, nakon čega se s loptom prošetao u gol za pobjedu Malmöa i konačni rezultat 3:4.

Strijelci dana za NK Croatiu: Rocco Tadic x 2, Flamour Sekiraca i Daniel Ndreca